Vo víne je pravda – a čo je teda v ostatných druhoch alkoholu? Povaha človeka sa prejavuje v rôznych detailoch a jedným z nich je aj výber alkoholického nápoja, ktorý vám najviac chutí. Zistite s nami, čo o vás prezradí práve výber z nápojového lístka!

Puritánka alebo sexi dračica? Aj váš obľúbený alkoholický nápoj hovorí o vašom charaktere
(zdroj: unsplash.com)

Pozor na mexickú vášeň

Staviate na klasiku a pri návšteve baru si najradšej dáte panáka vodky? Tak to zrejme milujete aj zábavu, nečakané a spontánne akcie a voľnosť. A určite ste tak trochu aj rebelka. Máloktorá žena si dá len tak sama od seba whiskey, ale ak áno, tak je určite sebavedomá, túži po uznaní a je náročná. Keď sa však opije, nedá sa s ňou vydržať. Ale to asi s máloktorou ženou. Vášnivé typy najviac obľubujú tequilu – ak stretnete niekoho, kto sa od vás na ňu nechá pozvať, je to zrejme poriadna dračica. Za každú cenu potrebuje ukázať, že je tá pravá a je príjemná a nezadržateľná.

Umelec alebo párty typ

Gin s tonikom nepije len tak hocikto, len ten, kto vie, čo je dobré a so svojím životom je spokojný. A určite má aj umelecké sklony. Ste viac na miešané nápoje – drinky? Tak pozor, aj tie o vás vypovedajú viac, než si myslíte. Ak milujete manhattan, ste zrejme krehká a citlivá duša. Cosmopolitan si obvykle dávajú dievčatá do koča aj do voza. S nimi je jednoducho radosť žúrovať. Mojito zasa volia skôr šikovní a nezávislí ľudia, aj keď občas dosť bezohľadní. Berú si toho na seba totiž príliš.

Biele, ružové alebo červené?

Pijete margaritu? Tak ľudia zrejme milujú vašu spoločnosť, ste zábavná, spoločenská, zhovorčivá a veľmi príťažlivá. Máte určite aj veľa priateľov a nadväzovanie nových kontaktov je pre vás maličkosť. A teraz aj niečo o víne. Rosé si dávajú obvykle nepoučiteľné a vášnivé romantičky. Milujú sex a nespútané akcie s rozhovormi až do rána. Červené víno si zasa dajú skôr workoholičky a spoľahlivé pracantky, ktoré oddychujú iba pri spomínanom víne. A čo biele víno? Tak to je pre drama queen, vzostupy a pády, to je jej! Takýto typ ženy by mal čo najskôr trochu zvoľniť.